Direct naar

De volgende activiteiten worden georganiseerd door onze partner Nationaal Comité Herdenking Capitulaties 1945 Wageningen (NCHC):
 
- Het Nationale Bevrijdingsdebat
  (ochtendsymposium)
- Herdenkingsbijeenkomst
  Johannes de Doperkerk
- Herdenkingsplechtigheid
  Capitulaties 1945 op het 5 mei
  plein
- Het Bevrijdingsdefilé
- Receptie Aula.
 
Klik op onderstaand logo van het NCHC voor meer informatie.

 

Logo_NCHC_Web-3.png 

Comité 4 en 5 mei Wageningen

Founding member of :

Places of peace


Lid van:


 

VNPF

 

WOC

 

OSVZ

Gedicht over de oorlog

25 April 2010

Angstaanjagende gil
Trillende grond
Geestelijk gewond

Pijn in je ziel
Gegil, steeds herhaald
Bommen zijn verdwaald

Niet weten waar te kijken
Wegrennen, hier ver vandaan
Wat hebben we misdaan

Oorlog is wanhoop, verdriet en pijn
Elk jaar zullen we aan de slachtoffers denken
En trots op de gevochten strijd zijn.


Geschreven door Pien Wekking

Terug

Jong en oud herdenken sterfdag Prins Bernhard

Op 1 december herdacht Wageningen de sterfdag van Z.K.H. Prins Bernhard voor de zevende keer. Leerlingen van de G.J. van den Brinkschool en veteranen uit Wageningen en omstreken woonden de herdenking bij. Muziekvereniging De Harmonie uit Wageningen zorgde voor de muzikale omlijsting van de adoptieceremonie bij Hotel De Wereld.

Lees meer

Herdenking sterfdag Prins Bernhard

Op donderdag 1 december aanstaande wordt de sterfdag van Z.K.H. Prins Bernhard, ereburger van de stad Wageningen, voor de zevende keer herdacht bij Hotel De Wereld. Tijdens de jaarlijkse adoptieceremonie zorgen leerlingen van groep 8 van de G.J. van den Brinkschool voor een plechtige overdracht van de zorg voor de plaquette aan de leerlingen van groep 7. De Wageningse veteranen zijn voor deze herdenking uitgenodigd, die in het teken staat van de 100ste geboortedag van de Prins.

Lees meer

Direct naar


Bekijk ook onze andere sites:

youtube.jpg


myspace.jpg


facebook.png


 Twitter.com

ervaar het ov.jpg