Direct naar

De volgende activiteiten worden georganiseerd door onze partner Nationaal Comité Herdenking Capitulaties 1945 Wageningen (NCHC):
 
- Het Nationale Bevrijdingsdebat
  (ochtendsymposium)
- Herdenkingsbijeenkomst
  Johannes de Doperkerk
- Herdenkingsplechtigheid
  Capitulaties 1945 op het 5 mei
  plein
- Het Bevrijdingsdefilé
- Receptie Aula.
 
Klik op onderstaand logo van het NCHC voor meer informatie.

 

Logo_NCHC_Web-3.png 

Comité 4 en 5 mei Wageningen

Founding member of :

Places of peace


Lid van:


 

VNPF

 

WOC

 

OSVZ

Help het Comité 4 en 5 mei Wageningen!

Het is nog ver weg maar op 5 mei 2011 viert Wageningen de bevrijding van Nederland. Comité 4 en 5 mei Wageningen is druk bezig om er een groot en vooral onvergetelijk feest van te maken.

04 October 2010

Op 4 mei zal de stille tocht, het herdenkingsconcert, het ontsteken van het bevrijdingsvuur en een indrukwekkende herdenking plaatsvinden. En op 5 mei zal de gehele stad weer veranderen in een festivalterrein met 15 verschillende pleinen, het Bevrijdingsdefilé en vele andere activiteiten.

Voor een succesvol verloop van 5 mei zijn wij dringend op zoek naar twee enthousiaste vrijwilligers voor één van de vijftien pleinen, nl. het 50+ Plein. Dit plein wordt georganiseerd in samenwerking met Vilente en CSWO (Coördinatieorgaan Samenwerkend Wageningse Ouderenbond). Samen met andere vrijwilligers vormt u een tijdelijke werkgroep. Met taken als: programmering, publiciteit, logistiek, werving en begeleiden van vrijwilligers.

Naast de gezellige sfeer krijgt u er een unieke ervaring voor terug. Namelijk de kans om een plein op het Bevrijdingsfestival van Wageningen te organiseren. Er zal elke maand een overleg plaatsvinden waarin u ervaringen kan uitwisselen met andere werkgroepen van pleinen. Hier kunt u ook uw vragen stellen.
En natuurlijk wordt u op 5 mei voorzien van een goede catering en wordt er als extra bedankje een vrijwilligersborrel georganiseerd.

Heeft u zin en tijd om u in te zetten voor de viering? En zelf een plein te organiseren?
Neemt u dan contact op met Comité 4 en 5 mei Wageningen, t.a.v. Karianne Radstake, karianne.radstake@wageningen.nl of bel 0317-492599

Terug

PERSBERICHT: Programmaboekje 5 mei 2012 Wageningen in de voorverkoop!

Ook dit jaar verkoopt het Comité 4 en 5 mei Wageningen programmaboekjes. De programmaboekjes zijn te koop vanaf vrijdag 27 april bij de receptie van het Gemeentehuis Wageningen en bij de bblthk Wageningen. Het programmaboekje kost €1,- en bevat alle informatie over de programmering van 4 en 5 mei.

Lees meer

PERSBERICHT: 4 mei geen koopavond, 5 mei gesloten

Wageningen staat aan de vooravond van de herdenking en de viering van de bevrijding van Nederland in 1945. Om alles in goede orde te laten verlopen hebben het Comité 4 en 5 mei Wageningen (C45W), de Gemeente Wageningen, het WOC (detailhandel) en het Citymanagement alle winkels, supermarkten en andere ondernemers vriendelijk verzocht om op de Dag van de Vrijheid, zaterdag 5 mei 2012 uiterlijk om 12.00 uur de winkels te sluiten. De meeste ondernemers hebben ervoor gekozen de hele dag gesloten te zijn. Het C45W roept klanten op alle boodschappen al op 4 mei voor 18.00 uur te doen, omdat er geen koopavond tijdens Dodenherdenking zal zijn.

Lees meer

Direct naar


Bekijk ook onze andere sites:

youtube.jpg


myspace.jpg


facebook.png


 Twitter.com

 vervoer Bevrijdingsfestival-2012.gif

Banner 136x159 ervaar het ov.jpg