Vilente 70+ feest in Pieter Pauw
24 April 2011
Dit jaar op 5 mei organiseert Vilente voor het eerst het 70+ feest in verpleeghuis Pieter Pauw, speciaal voor 70–plussers of voor wie de stad te druk is. In een rustige en sfeervolle ambiance kunt u van 14.00 tot 19.00 uur genieten van de sfeer van het Bevrijdingsfestival. Voor wie het niet mogelijk is zelfstandig naar het Vilente 70+ feest te komen, kan vervoer geregeld worden. Het adres van Pieter Pauw is Costerweg 75 in Wageningen.
Er is koffie of thee met een oranjesoes, een optreden van Wieteke van Dort en een heerlijke barbecue. Gezamenlijk kijken we naar het defilé en na afloop ontvangt u een origineel aandenken. De kosten van het volledige programma bedragen slechts € 18,50 per persoon.
Reserveren is noodzakelijk, er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Voor meer informatie en aanmelding belt u naar de receptie van Vilente Pieter Pauw: 0317 – 473100.
Vilente is een zorginstelling met verzorgingshuizen, verpleeghuizen, thuiszorg en tijdelijke opname. Ook zijn er allerlei aanvullende diensten mogelijk. Vilente is actief in de regio Renkum, Wageningen en Ede. Kijk voor meer informatie op www.vilente.nl

